Kokkekniv med bambushåndtak. Bambusen ble hentet og produsert etter bærekrafige standarder.
3,96 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 500,00 | 490,00 | 470,00 | 460,00 |
Sølv
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 3,96 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus tre |
| Størrelse | 33,6 x 4,5 x 2,5 cm |
| Emballasje | 12stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7kg |
| Emballasje | 44x33x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159553700 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 11 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |