Denne slitesterke brikken har mulighet for fullfargedesign. Den har kant-til-kant fargetrykk og en sklisikker bunn. Fullt resirkulerbar. Produsert i Storbritannia.
0,06 kg
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 18,20 | 17,60 | 16,80 | 16,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 41 |
| CO2-avtrykk | 0,06 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PP plast |
| Diameter | 9,5cm |
| Størrelse | 0,2 x Ø 9,5 cm |
| Emballasje | 1000stk |
| Bruttovekt | 11,3kg |
| Vekt | 10,73kg |
| Emballasje | 32x47x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159752394 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |