Et reklamekrus i populær, sylindrisk form. Modellen er dedikert til bruk av utskrifter av høy kvalitet ved å bruke Art Print-teknologien.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 114,00 | 91,00 | 67,50 | 64,50 | 53,00 | 49,60 | 46,70 | 44,15 | 44,00 |
Rød (08)
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 96 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 82 mm |
| Carton Størrelse | 43 cmx48,5 cmx45,5 cm |
| Leveringstid | Ca 1 arbetsvecka |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |