Bronx 900 ml termokopp er laget av RCS sertifisert rustfritt stål. Den har en dobbeltvegget vakuumkonstruksjon med kobberisolasjon. Holder drikker kalde i 48 timer og varme i 12 timer. Lokket har en dobbel funksjon med et sammenleggbart sugerør for enkel nipping, og en flip-top-åpning med et praktisk sammenleggbart håndtak for enkel portabilitet. Passer de fleste bilkoppholdere. Pakket i gaveeske av resirkulert papp.
2,95 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 210,00 | 200,00 | 194,00 | 192,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 58 |
| CO2-avtrykk | 2,95 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål |
| Diameter | 7,5cm |
| Størrelse | 12,2 x 24 x 11 x Ø 7,5 cm |
| Emballasje | 12stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 48x39x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159716433 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3931 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |