Opplev komfort og klarhet i hver lytteøkt med Dofida kablet Type-C ørepropper. De leveres i en stilig oppbevaringsboks laget av resirkulert plast.
4,66 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 37,00 | 36,00 | 35,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtrykk | 4,66 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 7,1 x 1,9 x 7,2 cm |
| Emballasje | 250stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 38x57x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159683766 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 3932 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |