BrandCharger Picasso 2 er en 2-i-1 blekkfri penn og stylus laget av resirkulert aluminium. Den er designet med en slitesterk grafittspiss og skriver opptil 2000 meter uten behov for blekk eller påfyll. Det presisjonsbearbeidede aluminiumshuset gir et eksklusivt utseende og følelse, mens den integrerte stylusen sikrer jevn navigering på berøringsskjermer. Et bærekraftig og uendelig nyttig skriveverktøy. Pakket i en brun eske.
Gun metal (411)
| Materiale | Resirkulert aluminium |
| Høyde | 15,5 cm |
| Bredde | 0,9 cm |
| Lengde | 15,5 cm |
| Størrelse | 0,9 cmx15,5 cmx15,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 21/3.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 24 cmx34 cmx13 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI1306465411 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |