Parkers klassiske penn, Jotter, er førstevalget for mange aktive skribenter som tar med seg en penn uansett hvor de skal. Leveres i Parker gaveeske. Leveres med blyantminerefill (0,5 mm tupp). Innebygd viskelær under trykknapphetten. Eksklusiv design.
0,13 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 126,00 | 122,00 | 119,00 |
Stål
Pålitelige skriveredskaper som utstråler håndtverkskunnskap og kvalitet.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 36 |
| CO2-avtrykk | 0,13 kg |
| Opprinnelsesland | FRANKRIKE |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Diameter | 0,97cm |
| Størrelse | 12,9 x Ø 0,97 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 4kg |
| Vekt | 3,8kg |
| Emballasje | 28x19x33cm |
| GTIN / EAN | 5011247101554 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.parkerpen.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1097 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |