Antistress-figur i form av hjerte, i PU-skum. Ettersom figuren er porøs bør man tenke på at trykk blir begrenset i detaljer, livslengde og fiksering.
Rød (08)
| Materiale | PU Skum |
| Høyde | 7 cm |
| Bredde | 4,9 cm |
| Lengde | 7 cm |
| Størrelse | 4,9 cmx7 cmx7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 19/7.1 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/250 |
| Carton Størrelse | 37,5 cmx56,5 cmx38,3 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI803308 | 33260 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |