Lucas RPET sportshåndkle er laget av 100 % resirkulert polyester. Det tilbyr en myk og absorberende overflate som er ideell for trening eller utendørsaktiviteter. Med en vekt på 140 g/m² finner det en balanse mellom holdbarhet og lettvektskomfort. Håndkleet har en praktisk plastsnor for å sikre både håndkleet og posen, noe som gjør det enkelt å bære og oppbevare. Leveres med en non woven veske (11 x 15,5 cm), som også er laget av 100 % resirkulert polyester. Håndklestørrelse: 30 x 80 cm.
0,26 kg
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 0,26 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Strikk i Resirkulert polyester, 140 g/m2 |
| Størrelse | 80 x 30 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 45x35x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159682714 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 7177 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |