ABS mini COB lommelykt (300 lumen) med magnet- og stativfunksjon. Oppladbar med ein USB Type-C-lader. Har 3 lysmodusar: høg, middels og blits. Individuelt pakka i ei brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 4,5 cm |
| Lengde | 4,5 cm |
| Størrelse | 4,5 cmx2 cmx4,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 33.5/8.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/200 |
| Carton Størrelse | 26 cmx38 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117143201 | 9062 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |