Denne ryggsekken er laget av resirkulert polyestermesh og er et mer bærekraftig valg uten at det går på bekostning av praktisk funksjonalitet eller stil. Den har et sjenerøst hovedrom på 18 liter for hverdagslige nødvendigheter, en glidelåslomme foran for mindre gjenstander og to sidelommer som er ideelle for en vannflaske eller paraply. Polstrede, justerbare skulderstropper sikrer komfortabel bæring hele dagen. Den gjennomsiktige meshkonstruksjonen gir et elegant og moderne utseende, samtidig som man får god oversikt over innholdet noe som gjør den perfekt for arbeidsplasser, arrangementer eller skoler med regler om gjennomsiktige vesker.
0,81 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 122,00 | 118,00 | 114,00 | 112,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 49 |
| CO2-avtrykk | 0,81 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 32 x 43 x 14,5 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 48x48x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159754770 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2952 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |