Skulderveske laget av resirkulert PET-plast med en justerbar skulderrem. Med et hovedrom som lukkes med klaff og en spennelukking.
1,69 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 120,00 | 116,00 | 112,00 | 110,00 |
Marineblå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 63 |
| CO2-avtrykk | 1,69 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i Resirkulert polyester |
| Størrelse | 34 x 25 x 8,5 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 43x31x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159567943 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2890 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |